Kategória produktu

Pridať: Vodík energie priemyselných inkubácie základne, Izba 409, štandard budovy, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Dante okres, Zhenjiang mesto, Jiangsu Province, Čína

PSČ: 201612

Tel: +86-511-80873088

Fax: +86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontakty: Jack Wang

E-mail: jackwang@akwchina.com


Bager

Detailed description
Rypadlo nakladač s TG1454 traktor


Parametre
TypHW-03HW05HW06HW12
Výkon (hp)25-3040-5560-80120-140
Maximálne vyťa hĺbka (mm)1850210026003000
Maximálna ploché dno výkopu hĺbka (mm)1600200025002900
Maximálne vyťa výška (mm)2500340035103900
Maximálne dumpingu výška (mm)1400176020002200
Svetlá výška (mm)280290290290
Maximálne vyťa polomer (mm)2800336039304500
Dumping vzdialenosť (mm)1040118719452100
Bucket Kapacita m30.030.0480.060.2
PoznámkyPrevádzkového napájacieho zdroja je voliteľný z traktora hydraulický výstup alebo výstup energie.
Hot Tags: Rýpadlo, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, nízku cenu, najlepšie produkty
Feedback